Mirë se vini në kompaninë tonë

Lajme

 • 24/12/19

  Përshkrim i shkurtër:

  YCYC Automotive Accessories Exhibition 2019

 • 29/11/17

  Përshkrim i shkurtër:

  2017 Shanghai Frankfurt International Aut ...

 • 29/06/17

  Përshkrim i shkurtër:

  2017 CIAAF Zhengzhou Ekspozita e Yi Che ...

 • 14/03/17

  Përshkrim i shkurtër:

  2017 Pranvera Importi dhe Eksporti Kantonit

 • 14/03/16

  Përshkrim i shkurtër:

  2016 Kantonit Auto Timoni Cover

Produkte Featured

RRETH NESH

Që nga viti 1996, kompania jonë e angazhuar në industrinë e pajisje të automobilave, pas dhjetë vjet për të shqyrtuar dhe zhvilluar, ka qenë me ndikim në kompani industry.The tashmë ka formuar një hulumtim, prodhimin zhvillimin dhe shitjen e subjektit ekonomik.
Kompania jonë kryesisht prodhon drejtues auto timon mbulon, stile të ndryshme dhe model standard midis 14-1 / 2 "(37cm) në 15-1 / 2" (39cm) në diametër. Produktet tona të mbrojtur duart tuaja nga rrota nxehtë apo të ftohtë drejtuese, shtoni rehati dhe kontroll, dhe dekoroj makina tuaja me dizajn elegant dhe sy të pasur.
"Cilësia e parë dhe First Reputacioni" është objektivat e biznesit të kompanisë sonë, të gjitha për të konsumatorëve është operacioni i kompanisë philosophy.Constantly zhvilluar produkte të reja është fundamental.We mbijetesa kompanisë tonë gjithashtu mund të rregulloje produktet sipas kërkesave të klientëve. "YicheYuCheng" furnizimet në të shërbimit të automobilave pajisje industri.

 

Mirë se vini ju vizitoni dhe të kontaktoni me ne, të bashkëpunojnë së bashku për të ardhmen tonë.