Добредојдовте на нашата компанија

Вести

Избрана Производи

ЗА НАС

Од 1996 година, нашата компанија се ангажирани во автомобилски делови индустрија, по десет години на истражување и развој, е влијателен во industry.The Компанијата сега е формирана за истражување, производство на развој и продажба на економски ентитет.
Нашата компанија произведува главно автоматско управување раткапни, различни стилови и стандардниот модел помеѓу 14-1 / 2 "(37cm) за да се 15-1 / 2" (39cm) во дијаметар. Нашите производи ги заштити вашите раце од топло или ладно тркала, удобност и потпора, и декорација на вашиот возила со елегантен дизајн и богат изглед.
"Прво квалитет и Прво Репутација" е бизнис цели на нашата компанија, сите за купувачи е работењето на компанијата philosophy.Constantly развој на нови производи е опстанокот fundamental.We нашата компанија е исто така да прилагодите производи во согласност со барањата на клиентите. "YicheYuCheng" резерви во служба автомобилски делови индустрија.

 

Вие сте добредојдени да ја посетите и да ни се јавите, да соработуваат заедно за нашата иднина.